Лялькова вистава "Реклама 6 класу"

Переглянути лялькову виставу можна в рубриці "Тростянецька ЗОШ І-ІІ ст." - "Відео лялькового театру"

4 Comments

Районний семінар учителів української мови та літератури 

24 грудня в Золочівській ЗОШ І-ІІІ ст. ім.М.Шашкевича відбувся районний семінар учителів української мови та літератури. Цього разу мова йшла про українських письменників, що стали лауреатами Національної премії України ім.Тараса Шевченка.

Детальніше читайте й дивіться фоторепортаж в рубриці "Українська мова і література." - "Районні та обласні заходи".

1 Comments

Нагородження учасників Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2015" 

Сьогодні, 23 грудня, відбулося представлення і нагородження учасників І етапу Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2015" в Золочівському НВК. Захід вдався на славу: приємно відчувати, що твою роботу цінують, що твої зусилля не були марними. А на сайті можна переглянути фоторепортаж і відеозапис, прочитати мій новий вірш "Сільський учитель". Запрошую!

11 Comments

"Родинне дерево" звітує про роботу за рік

Детальніше про це читайте в рубриці "Громадська робота. "Родинне дерево - "Наша робота"

7 Comments

Майстер-клас “Використання опорних схем на уроках української мови”. 

Презентацію майстер-класу можете знайти на цьому сайті в рубриці "Вчитель року-2015". Сподіваюся, знайдете в ній чимало корисного для себе. Відгуки можна залишати в коментарях.

18 Comments

«Геній, народжений із полум`я лемківської ватри"

Більше про вечір, присвячений лемківському поетові Б.-І.Антоничу, який відбувся 7 грудня 2014 р. в Золочівському НВК, читайте й дивіться в рубриці "Громадська робота "Родинного дерева"

7 Comments

"Реклама 6-го класу"

Доброго дня, шановні колеги та відвідувачі сайту! Пропоную прочитати свою останню роботу - сценарій для лялькового театру. Мені цікаві Ваші думки щодо цього. Я з дітьми планую інсценізувати "Рекламу" до Свята Миколая. Тоді зможете переглянути фото та відео. Для зручності пошуку матеріали з блогу розміщую і на сайті у відповідних рубриках.
5 Comments

"Учитель року-2015"

Читайте статтю про конкурс "Учитель року-2015" та переглядайте фото на цьому сайті в рубриці "Українська мова і література" - ""Учитель року"

10 Comments

Вітаю!

Доброго дня, шановні друзі! Рада, що Ви завітали на мій сайт. Можливо, маєте якісь побажання, коментарі, репліки, поради, які стосуються моєї роботи чи творчості. Чекатиму відгуків!

22 Comments